להיות מי שאת בבוק בת מצווה

בוק בת מצווה הוא אחד מאותם הדברים שילוו אותנו כל החיים. אנחנו נראה אותו בהתחלה לחברים, אחרי זה למשפחה המורחבת ובעתיד, גם לילדים שלנו. אז ברור, שאנו רוצות שהוא יהיה מושלם, שהוא יהיה יפה ובעיקר שיתאים לנו ויראה מי אנחנו.

חשוב שלא להסתנוור מאלבומים של חברות שראינו ולזכור, שכולנו שונות, כולנו מיוחדות והאלבום שלנו צריך לייצג את מה שיפה בעינינו, לא בעיני החברות.

 

צילום בוק לבת מצווה – התמחות מיוחדת

לא כל צלם, יכול לעשות בוק לבת מצווה. הכישרון והידע המקצועי של צילום תמונה יפה, אינם מספיקים למשימה הזו. כשזה מגיע לצילומי בת מצווה, ישנן תכונות נוספות וחשובות שנדרשות מהצלם וכמובן, שנדרשת התאמה וחיבור בין הצלם למצולמת-את.

נתחיל בכימיה, החיבור בין הצלם או הצלמת לבינך הוא קריטי. את צריכה להרגיז בנוח, להרגיש חופשיה לומר מה שעולה לך לראש ואם יש משהו שבעינייך פחות טוב או פחות עובד, לא להתבייש לומר זאת. לכן, מומלץ שלא רק ההורים יהיו שותפים בבחירת הצלם, אלא גם את תהיי מעורבת בהחלטה החשובה הזאת.

מעבר לכימיה, חשוב גם שסגנון הצילום של הצלם, יתאים לטעם שלך. שתראי מספיק דוגמאות לעבודות קודמות של הצלם כדי להבין מה הסגנון שלו והאם הוא מספיק מגוון, כדי להתאים לך ולסגנון הייחודי שלך.

לאחר שיש כבר כימיה, השלב הבא הוא בחירת הלוקיישנים – מקומות הצילום. תוכלי להציע מקומות משלך שאת אוהבת וחושבת שמתאימים והצלם יאמר אם לדעתו הם מתאימים ויצטלמו יפה. חשוב שתסמכי עליו. הוא איש המקצוע וגם אם מקום נראה לך מגניב, ייתכן והתאורה בו לא מחמיאה או שאינה מתאימה לאלבום ומטרתו של הצלם היא כמובן לספק לך אלבום יפה ומחמיא. הצלם בטוח מכיר מקומות יפים ומעניינים לצילומים והוא יוכל להציע לך אלטרנטיבות טובות ומגוונות לבחירה לפי טעמך.

 

ניסיון בצילומי בת מצווה – מומלץ בחום לקחת צלם שכבר מנוסה בתחום. כמו שהתחלנו ואמרנו, צילומי בת מצווה אינם דומים לצילומי תדמית, לצילומי משפחה או לצילומי דוגמנות. זה טוב של צלם יהיה ניסיון מגוון מעולמות שונים, אך מכיוון שסשן צילומי הבת מצווה הוא הרבה יותר מאשר רק יצירת תמונות יפות, חשוב שנבחר בצלם הנכון, עם החיבור הנכון אלינו ועם הרקורד המתאים, ליום המיוחד הזה.

Leave a Reply