תיקיות יכולות להיות אמצעי הומוגני למדי, ואם לא עבדתם איתן בעבר, זה יכול להיות קשה למצוא דרך להתבלט מהקהל. חץ השרון מציעה מבחר נרחב עם יותר ממאה סגנונות תיקיית מצגות ייחודיים לבחירה, כך שקל להתאים אישית קטע שמתאים למותג המקצועי שלך. כמובן שגם לאחר שתחליטו על סוג התיקיה הרצויה לך, אתם עדיין צריכים להדפיס את העיצוב שלכם – ויש המון דברים שיכולים להשתבש.

למרבה המזל, חץ השרון הכינו גם גיליון מפורט לעיצוב תיקיות שיסייע ללקוחות להבטיח שיצירות האמנות שלהם מוכנות להדפסה וגם את האפשרות להדפיס את זה בסגנון פלייר . להלן הצצה לכמה מהטיפים החשובים ביותר. חשוב מאוד לזכור טיפים אלה כשאתם בוחרים שיטות חותם ומתכננים את עיצוב תיקיית הכיס בתוך קובץ התבנית הבנויה.

  1. דיו PMS הוא הטוב ביותר עבור עיצובים בצבע אחד או התאמת צבעים.

 

דיו PMS מעורבב מראש הוא חסכוני ביותר כאשר העיצוב שלך מורכב מצבע אחד בלבד. זו גם הבחירה הטובה ביותר כשאתה צריך להתאים לגוון המדויק של צבעי המותג של החברה; לא תקבל את הווריאציות הקלות ש- CMYK יכול לפעמים לייצר.

  1. CMYK הוא הטוב ביותר עבור עיצובים עם מספר רב של צבעים.

 

עבור עיצובים ססגוניים, תרצו דיו CMYK, הידוע גם כתהליך ארבע הצבעים. שיטה זו מעניקה לך גישה לספקטרום צבע מלא (אם כי קשה לייצר גוונים מסוימים כמו כחול כהה וכתום).

  1. "שחור טהור" אינו השחור הטוב ביותר.

 

כשאתה משתמש ב- CMYK ורוצה שחלק מהעיצוב שלך יהיה שחור טהור, אתה יכול באופן טבעי להניח שהדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להגדיר את האזור על 100% שחור ו- 0% על כל צבע אחר. אך למעשה, תוכלו להשיג צבע שחור הרבה יותר עשיר ועמוק יותר עם הנוסחה הבאה: 60% ציאן, 40% מגנטה, 40% צהוב, 100% שחור.

  1. בכחול אמיתי, השתמש ב 30% יותר ציאן ממגנטה.

 

בדומה לשחור, כחול הוא צבע מסובך לעבוד איתו ב- CMYK; לעתים קרובות הוא נראה סגול בתוצר הסופי. כדי להשיג צבע כחול עשיר וטהור יותר, וודאו שהגוון של הציאן מוגדר ב -30% יותר מהמגנטה. לדוגמה, אם שטח מגנטה הוא 40%, הוא צריך להיות ב 70% ציאן.

  1. התנסו בצבעים מתכתיים או פלורסנטיים.

 

השימוש בדיו PMS פותח בפניכם אפשרויות יצירתיות חדשות, כולל צבעי מתכת (הכוללים חלקיקי מתכתיים רפלקטיביים) ופלואורסנטים קורנים. אלה יכולים להוסיף עניין ליצירה שלכם. שימו לב שלא ניתן להשיג אפקטים אלה באמצעות הליך ארבע הצבעים.

  1. נסו להבליט או להטביע מלאי סיבים ארוכים.

 

הבלטה והטבעה מאפשרים לכם להטביע עיצוב ישירות לצורת הנייר על ידי הרמה או לחיצה שלו. זה נוטה לעבוד בצורה הטובה ביותר בחבילות עם סיבים ארוכים; ההשפעה תהיה דרמטית ומורגשת. לעומת זאת, חבילות עם סיבים קצרים לעיתים קרובות שבריריות יותר ואפקט ההבלטה או ההטבעה לא יראו לעין.

  1. הימנעו מגופנים קטנים או דקים מדי.

 

עם הבלטות, הטבעות והטבעות על נייר כסף, אזורים עם פירוט עדין הם מאוד בעייתיים. גופנים עם תגיות זעירות, למשל, לעתים קרובות אינם מופיעים כראוי בעת שימוש בשיטות אלה. כדי להימנע מבעיות הקריאה, וודאו שכל האלמנטים של הטקסט המובלט או המוטבע הוא בעובי של לפחות 2 נק '. עבור טקסט עם הטבעת נייר כסף, זה אמור להיות לפחות בעובי של נקודה אחת. הימנע מגופנים של תגיות והימנע מגדלים קטנים יותר מ- 12 נקודות.

Leave a Reply