אם אתם צריכים לתכנן את אירוע החברה שלכם, יש חשיבות מכרעת לבחירת אולם אירועים בשרון . בין אם מדובר בכנס גדול, פגישה קטנה או ארוחת גאלה נוצצת, בחירת המקום יכולה באמת להרים את האירוע לשמיים או לרסק אותו.

 

מצאנו רשימה של שישה דברים שצריך להיזהר בהם בעת מציאת מקום:

 

מקום

אחד הדברים החשובים ביותר באירוע שלכם הוא המיקום, צריכים להיות בו נתיבי תחבורה טובים והרבה חניה, ואם האירוע יתקיים במהלך מספר ימים, אולי כדאי לכם לשקול לינה. מקום נגיש הוא חשוב מאוד שכן הוא יכול לסייע לאורחים לאחר, ללכת לאיבוד או בכלל לא להופיע.

 

גודל

ראשית עליכם לאשר את מספר האורחים שצפויים להשתתף באירוע שלכם ואז לברר מהו סוג הציוד הדרושים. חיוני שגודל המקום ומספר המקומות יהיו תואמים; קטן מדי ואתה מסתכן בצפיפות ואי נוחות, גדול מדי והאורחים שלך נראים אבודים.

 

אוכל ושתייה

אם התפריט טוב, זה יהיה אחד הדברים שהאורחים שלכם ידברו עליהם הרבה אחרי שהאירוע יסתיים. בין אם מדובר קפה, ארוחה בת שלוש מנות או קבלת פנים עם שתייה, וודאו שיש משהו שיתאים לטעמם של כולם. זכור להציע אלטרנטיבות צמחוניות ולראות אם המקום יכול לספק את האנשים עם דרישות מיוחדות כמו אלרגיות למזון.

 

טכנולוגיה

תסתכל על הטכנולוגיה הזמינה ותבדוק שהמקום יוכל לספק תמיכה טכנית. לרוב מקומות שנועדות לישיבות/פגישות יהיה ציוד וידיאו איכותי ובחר גם מקום המציע Wi-Fi שכן אין ספק שרבים מהמשתתפים שלכם ירצו להשתמש במחשבים הניידים, הטאבלטים והטלפונים החכמים שלהם.

 

תדמית

לפני שתבחר מקום, וודא שאתה מרוצה מכל המתקנים, הצוות והמשוב של הלקוחות. אתה יודע שאתה בידיים טובות אם השירות יוצא מן הכלל, והמשתתפים שלך נוטים הרבה יותר ליהנות מהאירוע.

 

תאריך ושעה

זה אולי ברור מאליו, אך לפני שאתה מתאהב במקום, בדוק שהוא זמין בתאריכים ובשעות שאתה צריך ואז בדוק את לוח השנה שלך בעצמך לגבי אירועים משמעותיים בזמן שאתה מתכנן. בדוק אירועים המתקיימים בענף, אירועים עונתיים ושאל את המשתתפים הפוטנציאליים אם התאריך יתאים להם.

Leave a Reply