עם החגים ממש מעבר לפינה, אולי תשקלו להכניס סמארטפון מתחת לעץ בשביל מישהו בר מזל. טלפונים יכולים להיות מתנות נהדרות, אך ישנם כמה אתגרים ייחודיים לרכוש מכשיר בשביל מישהו אחר. מדריך המתנות הסלולריות שלנו כאן כדי לעזור לדברים לעבור בצורה חלקה. להלן ארבעה המלצות של מעבדת סלולר תל אביב שכדאי לקחת בחשבון בעת קניית סמארטפון מתנה:

 

  1. חישבו על תוכנית הטלפון

האנשים הקלים ביותר לתת להם במתנה טלפון הם בני הבית. אם אתה קונה עבור בן / בת הזוג שלך שכבר נמצאים בתוכנית הטלפון שלך, כל שעליכם לעשות הוא לבחור טלפון. אם אתם קונה טלפון ראשון לילד, תוכלו פשוט להוסיף עוד קו לתכנית המשפחתית.

הדברים מסתבכים יותר כאשר קונים למישהו מחוץ למשק הבית. במקרה זה, תצטרכו לחתום על חוזה שירות חדש לחלוטין. אינכם יכולים לחתום עבור מישהו אחר בלעדיו, ולכן אם תרצו להפתיע אותם עם המתנה, תצטרכו להיות מוכנים לשלם עבור התוכנית שלהם לכל אורך החוזה.

הדרך הטובה ביותר להימנע ממצב זה היא לקנות טלפון שאינו נעול. בדרך זו, האדם שאתם קונים עבורו את המתנה בו להוסיף אותו לתוכנית שלו, לא משנה איזה ספק יש להם. אנו ממליצים בחום לנקוט בגישה זו אם אתם קונים עבור מישהו אחר מאשר בן / בת זוג או ילד. זה גם נותן למקבל המתנה את החופש לבחור תוכנית טלפונית שתענה על הצרכים הספציפיים שלהם.

 

  1. הטלפונים הם אישיים

רוב האנשים משתמשים בטלפונים שלהם פעמים רבות במהלך היום, ויש אנשים שאפילו רואים בטלפון שלהם השתקפות של אישיותם. אל תניחו שהמקבל רוצה דווקא את הדגם האחרון. יש להם כנראה העדפות חזקות לגבי דברים כמו אפל לעומת אנדרואיד, גודל מסך, זיכרון ותכונות אחרות כמו המצלמה.

בצעו בדיקות מדוקדקות לגבי העדפותיהם של המקבל המיועד. זה צריך להיות מובן מאליו, אך עליכם גם לוודא שהאדם רוצה טלפון חדש. אם אמך מתעקשת שהיא לא תשתמש בזה או שאחותכם בדיוק שדרגה את המכשיר שלה, כנראה שתצטרכו לחשוב על מתנה חדשה.

אם אינכם בטוחים איזה טלפון האדם רוצה, שיקלו לתת לו כרטיס מתנה לקמעונאי כדי שיוכל לבחור בעצמו.

 

  1. חשבו על החזרות

רוב הטלפונים יגיעו עם תקופת חסד של בדרך כלל 14 עד 30 יום. המשמעות היא שתוכלו להחזיר את הטלפון ולסיים את החוזה מבלי לשלם דמי ביטול מוקדמים. עם זאת, עדיין תשלמו עבור שיחות ואינטרנט בהם השתמשתם. הקפידו ליידע את הנמען כמה זמן יש להם להחזיר את הטלפון.

 

  1. תזמנו את ההפעלה

אם אתם רוכש טלפון עם חוזה, בקשו מהספק לתארך בעתיד את הפעלת המכשיר. תוכלו לומר להם לקבוע את התאריך ליום שלפני או ליום נתינת המתנות. בדרך זו, לא תשלמו עבור השירות בזמן שהטלפון יושב מתחת לעץ.

אם אתם שומרים את הטלפון כשידרוג עבור מישהו, הדבר יבטיח גם שהטלפון הנוכחי שלו יישאר מופעל עד שיקבל את הטלפון החדש. לספקים שונים יש מדיניות שונה לגבי הפעלות עתידיות, לכן הקפידו לשמוע את הפרטים.

נתינת מתנות שמחה!

Leave a Reply