תקשור – עלומה שמההווה מחלוקת מאז ומתמיד

עולם התקשור, הוא עולם שנוי במחלוקת. חלק גדול מהאוכלוסייה, יבחר ללכת למתקשרים, להיוועץ עימם בנוגע להחלטות חשובות בחיים ואף לשתף אותם בפרטים האישיים ביותר ובתהיות הכמוסות ביותר שלהם. לעומתם, ישנם אנשים, אשר אינם מתחברים לתהליך, למדיום ואינם מאמינים, באמיתות התקשור ויכולותיו לתת מענה ולהכווין במהלך חיינו על פי האדמה.

 

מהו בעצם תקשור ?

תקשור הוא תחום רחב מאוד של העברת מסרים בין ממדים ובין עולמות. ישנן שיטות רבות, גישות אחרות ואמצעים שונים ליצירת קשר בין ממדים ולהעברת מסרים ותקשור בין הממד הפיזי בו אנחנו חיים, לבין ממדים מקבילים.

 

עם מי בעצם מתבצע התקשור?

התקשור יכול להתבצע עם אדם מסוים בעל משמעות בחיים של האדם השואל, או עם נשמות גדולות ועתיקות . הכל בהתאם למתקשר או המתקשרת שתבחרו ללכת אליהם וכן, בהתאם לסוג השאלה שתבחרו לשאול.

 

מהו תפקידו של המתקשר בתהליך התקשור?

המתקשר, מהווה צינור בין העולמות. הוא כלי להעברת מסרים בין הצדדים ואינו רשאי להשפיע או לפרש, את התקשור. עליו להוות צינור איכותי ובהיר ככל שניתן לדברי האדם השואל והנפש העונה. עליו להיות מחויב להעברת המסר כפי שהוא מקבל אותו, בצורה מלאה וללא צנזורה או פרשנות אישית.

 

האם תקשור תמיד עובד?

מכיוון ומדובר בתקשורת בין עולמות, לא תמיד הנשמה איתה אנו רוצים לתקשר, עונה לנו. לעיתים, בניסיונות תקשור ניתקל בחוסר מענה. עלינו לכבד זאת ולנסות לשאול שאלות אחרות או לפנות לנשמות אחרות. אין אנו יודעים את הסיבה לחוסר המענה ולעולם לא נדע להסביר אותה לשואל השאלה. לעיתים, נקבל תשובות שאינן מוצאות חן בעינינו, או בעלות תוכן קשה או שלילי, בכל מקרה, באחריות המתקשר, להעביר את המסר כפי שהוא ולכבד את הנשמה שהעבירה אותו ואת האדם השואל.

 

גילוי עתידות באמצעות תקשור

לרוב, התקשור משמש כהעברת מסרים או שאלת שאילות בנוגע לעבר, לרגשות או לאירועים שקרו כבר בחיי האדם השואל. במידה והשואל מעוניין לברר אודות העתיד שלו, לרוב הנשמות לא ימסרו מידע ובשאלות בנוגע לעתיד, מומלץ לפנות לאמצעים אחרים לחיזוי עתידות באמצעות אנרגיה כדוגמת קלפי טארוט.

 

Leave a Reply