אם בעבר נהוג היה לחשוב כי סקייטבורד זה רק לבנים, הרי שהחדשות הטובות הן כי יש לא מעט בנות שרוצות להיות חלק מזה. הן רוצות לחזור מבית הספר על גבי סקייטבורד בדיוק כמו בנים ולמעשה, הן לא שונות מבנים או מתחביבים של בנים. עידן אחר, מקום אחר, פמיניזם? לא בהכרח, אחרי ככלות הכול מי אמר שאי אפשר לאתגר את עצמינו גם בדברים שלא חשבנו שאנחנו מסוגלות לו?

 

מבין כל הענפים, בשנים האחרונות תופס תאוצה ענף הרכיבה על סקייטבורד וכיום גם בנים וגם בנות חווים את החוויה המדהימה הזאת של רכיבה מושלמת. כן, מהיום קבלו את התחביב הנשי שכבש לא מעט נשים וכעת, מגיע לכבוש גם אתכן.

 

רוצות להיות חלק מהתענוג הזה? לפני שאתן ניגשות ללמוד סקייטבורד באופן מקצועי הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על התחביב שכבש את כולם.

 

סקייטבורד זה רק לבנים? לא בהכרח!

נכון שפעם סקייטבורד התאים רק לבנים, אבל כיום יש בהחלט מקום גם לנישת סקייטבורד לבנות וזה בהחלט מפנה אותנו לבחירת הדגם המתאים ביותר ללימוד. יש דגמים שיתאימו לגברים ויש לנשים, אין כאן עניין של חלילה מגדר אלא היבט פיזיולוגי בו גברים הם בעלי כוח פיזי גדול יותר ביחס לנשים ומכאן שלעיתים משתנים הכלים לרבות כלי הרכיבה שעליהם אנו מדברים במאמר הבא.

 

מה זה סקייטבורד לבנות ?

נוכח הרצון להיות חלק מזה, המון נשים ובנות דורשות לבנות להן סקייטבורד מדהים שיתאים לכוח הפיזי וליכולות הגלישה שלהן. אם לאורך השנים היה סקייטבורד מתאים לענף גברי, שהרי היום יותר ויותר נשים מחפשות להשתלב בענף זה ולכן מחפשות את הכלי שהכי יתאים להן ללא חשש או סיכונים מיותרים. הנה משהו שיהפוך את התחביב שלהם לדבר הטוב ביותר – הכול בזכות בחירת הכלי שיתאים להן הן מבחינה פיזית, הן מבחינה מנטלית והן מבחינה שתספק אותם רגשית.

רוצות להתאים סקייטבורד לעצמכן? כל מה שאתן צריכות זה דגם שיהיה ניתן לשלוט בו בכל שלבי המהירות ועם זאת יתאים ליכולות ולביצועים שלכן.

 

Leave a Reply