האם תהית אי פעם מדוע אינסטלטורים כל כך יקרים? איזה אימונים הם עוברים? איך המדינה עוקבת אחר רישיונותיהם כדי להבטיח שרק אינסטלטורים מוסמכים עובדים באזור ביתכם? שאלות מאוד טובות אלה יעזרו לכם להבין לא רק חלק מהעלויות אלא מדוע חשוב כל כך לשכור אינסטלטור מוסמך שיעבוד על ביתכם.

האם אינסטלטורים זקוקים לרישיון?

מדינת ישראל דורשת רישיון אינסטלטורים. עם זאת, פעמים רבות, חברה אינה יכולה להבטיח אינסטלטור ספציפי מכיוון שקיימים מקרי חירום. אם זה המקרה, לפני שהם יתחילו לעבוד על הבית שלך, אתה יכול לדרוש מהם להראות לך את הרישיון שלהם (שהם חייבים לשאת איתם בכל עת).

ישראל מחייבת את כל האינסטלטורים לעבור לפחות 8 שעות אימונים בשנה כך שהם מעודכנים בכל שינויי קוד העירייה הנוכחיים. לא היית רוצה שמישהו שלא למד טכניקות אוורור נכונות יעבוד על דוד המים הגז הטבעי שלך, נכון?

האם הכשרה נדרשת?

המדינה גם דורשת מהטכנאים לעבור הכשרה מעשית בתחומם הנבחר. על מנת להתקדם בכל רמה של אימונים, על העובד לעבור אלפי שעות הדרכה מעשית תחת פיקוחו של אינסטלטור מורשה.

האם אינסטלטורים צריכים ביטוח?

אינסטלטור / חברה מוסמכת יידרשו לבצע ביטוח על חברתם, עובדים, רכבים, ציוד וכו '. המשמעות היא שאם יקרה משהו, לחברה יהיה כיסוי נאות להבטיח את הטיפול בבית שלך.

האם יש מערכת כללים שעל אינסטלטור ושירותי ביובית  למלא?

אינסטלטור מוסמך צריך גם לעשות את כל העבודות לפי "קוד ", כלומר הוא עובד במסגרת הנחיות העירייה בכדי לקבל אישור לבצע את היקף העבודה ואת כל ביקורי הבדיקה הנדרשים. מכיוון שהיקף העבודה כרוך בתנור המים אינו אומר שמפקח העיר יגביל את הבדיקה שלהם אל דוד המים. הם ייבדקו כדי להבטיח שבביתכם יש אוורור אוויר / גז תקין, מניעת זרימה חוזרת על ברזי הצינור שלכם בכדי להרחיק מזהמים מחוץ למים הנקיים / שתייה, כי בביתכם יש ציוד אזעקת בטיחות נחוץ במקרה של דליפות גז או שריפות. אלה רק כמה מהפריטים שאינסטלטורים מוסמכים נדרשים להעריך בעת ביצוע עבודה עבור לקוח.

האם אינסטלטור צריך לספק הערכות עבודה?

אף אחד מהפריטים הללו לא לוקח בחשבון את דמי הניהול שנדרשים כדי לנהל עסק מצליח מדלק ותחזוקה על המשאיות; לציוד לרישום ושליחת הטכנאים; לחומרים להשלמת פרויקטים יום-יומיים שיפוץ בקנה מידה גדול; כל הדרך אל מי שעונה לטלפונים ומבטיח כי כל המתקשר נעזר במועד על ידי צוות הטכנאים המאומן להפליא. אינסטלטור מוסמך תמיד יספק לך תמחור באתר לפני תחילת העבודה, כמו גם להתייעץ איתך במידה ונדרשים שינויים בהיקף העבודה לפני המשך הפרוייקט בביתך.

כמה חשובים ביקורות של לקוחות?

חשוב לבצע את המחקר על ידי קריאת ביקורות של צרכנים אחרים שהשתמשו בעבר באינסטלטור. אינסטלטור כנה תמיד יוכל לכוון אתכם לדפי הביקורת שלהם. האם אתם רואים הרבה ביקורות חיוביות?

אינסטלטור מוסמך הוא כזה שיכול לעזור לכם בכל דבר, החל מכיור סתום, ועד קו ביוב ראשי סתום. אינסטלטור מוסמך יכול לשטוף עבורכם דוד מים או להחליף אותו. אינסטלטור מוסמך יכול לעזור לכם לשפץ את האמבטיה או המטבח; אינסטלטור מוסמך יעבוד מעל ומעבר כדי לעזור לך לשמור על קווי הביוב הביתיים שלך – בין אם הם עוברים דרך הלוח ובין אם מתחת למזח וקורות הבית.

Leave a Reply