אחד החדרים הראויים למלוא תשומת הלב, הוא בוודאי חדר הרחצה. במרחב האינטימי שלכם אתם משתוקקים ליהנות מחוויית רחצה נעימה, מניקיון מקסימלי ומאסתטיקה ללא פשרות. בהתאם, אתם מבקשים לחדש את מראה האמבטיה הישנה והשחוקה, זו שאבדה את הניצוץ שהיה לה פעם, לפני שנים. הבשורה הטובה היא שאתם יכולים לעשות זאת בקלות ובלי להתמודד עם הריסת האמבטיה הנוכחית, עם נזקים לקירות ולאריחים או עם חור גדול בחשבון הבנק. הלבשת אמבטיה היא הפתרון הפשוט, היעיל והחסכוני שאתם פשוט חייבים להכיר.

 

חזרה מהירה לשגרה – וחיסכון ברור בעלויות

השיטה המסורתית לחידוש מראה האמבטיה כוללת קבלן שיפוצים עם צוות מקצועי, ניתוק של האמבטיה הנוכחית תוך הזזת האריחים והקרמיקות, תשלום גבוה למדי על העבודה כולה וגם השבתה של החדר למשך ימים ארוכים, במקרה הטוב. הלבשת אמבטיה היא סיפור אחר לחלוטין. במקום שחדר האמבטיה יושבת – תוכלו לקבל אותו בחזרה בתוך שעות בלבד. במקום לשלם הון תועפות – תחסכו כסף רב על תהליך פשוט יותר. את התהליך הזה כדאי לכם להכיר, כי הוא ישנה את כל מה שהכרתם עד היום.

 

כך מתבצע הליך הלבשת אמבטיה

כדי להגיע לתוצאה מדויקת, בשלב ראשון ולפני הלבשת האמבטיה עצמה, תתבצע מדידה של האמבטיה המקורית. איסוף המידות קריטי כדי שניתן יהיה "להעתיק" אותן לאמבטיה החדשה, וכך ניתן לבצע חיתוך מושלם שמטרתו השגת אמבטיה המתלבשת באופן מדויק מאוד על האמבטיה הישנה. בשלב הבא תחובר האמבטיה לניקוז ורק לאחר מכן תושלם מלאכת ההדבקה שלה, תוך הבטחת בידוד מקסימלי ושילוב ללא פשרות בין האמבטיה הישנה לחדשה. כעת כל שנותר הוא רק להמתין לייבוש המלא של הדבקים, ולאחר כ-24 שעות בלבד תוכלו לחזור אל האמבטיה הנוצצת שלכם, ואל השגרה היומיומית.

 

הלבשת אמבטיה – פתרון מנצח

חשוב לזכור כי הלבשת אמבטיה היא המענה הטוב ביותר למגוון רחב של מצבים, מהתמודדות עם נזקים כמו הצטברות חלודה, סדקים, שברים, שחיקה וקילופים. על ידי הלבשה של אמבטיה חדשה על הקיימת ניתן לא רק לחסוך בעלויות ולצמצם את זמן העבודה, אלא גם להאריך את תוחלת חייה של האמבטיה משמעותית, וליהנות בנוסף מאחריות ומראש שקט באמת.

Leave a Reply