כשמחפשים רהיט שישמש כשטח אחסון רב יותר עבור חדר אוכל שלכם, אתם עשויים להיתקל במספר אפשרויות שונות שנראות דומות אך יש להן שמות שונים. אתה עלול להיתקל בכונן, במזנון, קרדינזה, בארון, בקונסולה או בשולחן הגשה. זה יכול להיות ממש קשה לדעת מה ההבדלים בין סוגי הריהוט השונים הללו כי בסופו של יום נדמה שהם אותו הדבר.

למרבה המזל, מומחי הרהיטים ב חן בן טל רהיטים  נמצאים כאן כדי לעזור.

רהיט עם כל כך הרבה פונקציות ראוי ללא פחות משמות. בואו ונסביר את ההבדלים בין מזנון, כונן ושולחן הגשה.

המזנון

מזנון הוא שטח אחסון נמוך ונמוך. המאפיינים המובהקים הם הרגליים והארונות הקצרים שעשויים להגיע עד הרצפה.

מזנונים יכולים להגיע במגוון סגנונות ועם הרבה תכונות שונות. המזנון המודרני הוא לעתים קרובות מלוטש ויכולות להיות לו רגליים ארוכות מעט יותר מאשר מזנון מסורתי.

כאשר הם ממוקמים בסלון, מזנונים יכולים לתפקד כמרכז בידור. בגלל כמות האחסון הגדולה שלהם וכי מרבית הטלוויזיות יכולות להתאים בנוחות מעליהם, מזנונים מהווים אופציה נהדרת למרכז בידור.

כשמניחים אותו במבואה, ניתן להשתמש במזנון כדי לקבל את פני האורחים עם מקום המשמש לאחסון מפתחות, דואר ופריטים דקורטיביים.

הכונן

כונן, כמו מזנון, הוא רהיט עם שטח אחסון ארוך ונמוך. כוננים הם בדרך כלל הרהיט מהותי יותר בין השניים. לכוננים לעתים קרובות יש ארונות גדולים יותר ורגליים קצרות יותר, הגורמות להם להיות קרובות יותר לרצפה.

בסופו של דבר, כונן ומזנון הם שמות הניתנים להחלפה לאותו רהיט. השם משתנה רק על סמך מיקומו של הרהיט. מזנון המוצב בחדר האוכל נקרא מזנון, אך ברגע שהוא מועבר לסלון מכנים אותו כונן.

כוננים משמשים רהיט נהדר לחדר האוכל שלכם. כלי כסף, צלחות הגשה ומצעים מאוחסנים לרוב בכוננים. משטחי השיש הנמוכים שלהם יוצרים שטח פנים נהדר להגשת אוכל, קפה או תה כשמגיעים אורחים.

שולחן הגשה

שולחן הגשה הוא מערכת מדפים או ארונות המוצבים על גבי יחידה תחתונה עם דלפק, המורכבת בדרך כלל מכונן או מזנון. שולחן הגשה יכול להיות נמוך עם מדפים פתוחים או גבוה עם ארונות סגורים.

לעתים קרובות הם משמשים להצגת חרסינה וכלי זכוכית. ניתן להשתמש בהם כשולחנות עבודה כמו בחדר האוכל או כריהוט למטבח. בארונות תלייה רבים יהיה מראה בגב המדף בכדי להוסיף אשליה של עומק ומרחב יותר למקום בו הוא נשמר.

ניתן להשתמש בארון תלייה כדי להגיש אוכל, תה או קפה. ארון התלייה בדרך כלל גדול דיו לאחסון פריטים בגדלים גדולים או לא נוחים כמו צלחות עוגה או צלחות הגשה גדולות.

השימוש המסורתי ביותר בארון תלייה הוא להציג פריטי חרסינה. במקרים רבים יש מגירות מתחת לדלפק לאחסון סכו"ם בנוסף למפות שולחן ומצעים.

 

 

Leave a Reply