אני בטח נשמע כמו כולם כשאני אומר שפיצה היא אחד המאכלים האהובים עלי. אבל באמת, אני לא יכול לאכול מספיק מזה – אני ובעלי מכינים את זה בבית כל שבוע, נכנסים לוויכוחים רציניים על סגנונות ותוספות ואפילו בקבלת הפנים בחתונה שלנו הייתה משאית שחילקה משולשים טריים.

אני גם נהנית לאכול באופן שגורם לי להרגיש בריאה (אני דיאטנית, אחרי הכל), ולכן אני כל הזמן מחפשת דרכים להפוך פיצה לבחירה בריאה מכיוון שאיני מתכוונת לוותר עליה בזמן הקרוב. הנה כמה דברים שאני צריכה לזכור בכל פעם שאני מזמינה מגש או מכינה אחד בבית כדי לוודא שאני תמיד מרגישה טוב עם כל משולש.

  1. תמיד להכניס ירקות.

אני יודעת שיש שם אנשי פיצה שלא רוצים שום דבר מלבד רוטב וגבינה על המגש שלהם, אבל אני אומרת כן לירקות. לדעתי זו הדרך הקלה ביותר להכין פיצה כלשהי, בין אם היא ביתית ובין אם לא, קצת יותר בריאה.

שמרו על זה פשוט כמו הוספת פטריות ובצל לסדר הרגיל שלך או נסו לשים עליו ירקות טריים שקניתם אי אפשר לשבש בכל מקרה, כל עוד מוסיפים איזה ירק שאוהבים לפיצה.

השיגו מתכון

  • פיצת איכרים
  • פיצה צמחונית
  • פיצת קשת
  1. הקפידו על מוצרלה טרייה.

אם פיצריה בנתניה מציעה מגשים עם מוצרלה רגילה ומרוססת חלקית או מוצרלה טרייה, לכו על הדברים הטריים. בעוד ששתיהן דומות מבחינת קלוריות, מוצרלה מגורדת מכילה הרבה יותר נתרן – מעל 200 מיליגרם יותר לאונקיה. פיצה טעימה מספיק כדי שלא תשימו לב לנתרן החסר.

Leave a Reply