אחד התרחישים הלא נעימים בבית, במשרד או אפילו בלובי של הבניין זה הריח הנורא, העובש או הנקודות השחורות שצצו על גבי הקירות ומאותתים על משהו שחייב בחינה מחדש. כמו כן, כאשר חשבון המים גדול יותר מתמיד אף על פי שהצריכה קטנה בהרבה יותר זה בהחלט זמן לעצור את הכול ולבדוק האם החשד שלכם אכן נכון, האם ייתכן שמסתובבת בסביבתכם נזילה סמויה?

בדיוק לשם כך רצינו לדבר אתכם על איתור נזילות, שירות שיכול למנוע לא מעט נזקים בהיקף נרחב יותר ולצמצם את הבעיה בזכות מכשירים מתקדמים וטכנולוגיה שנמצאת רק בידיו של בעל מקצוע מיומן בתחום.

חשודים שיש לכם נזילה בקירות, בתקרה או אפילו בחדר האמבטיה? מי מטפל בבניין הדירות שלכם ומי לדעתם אחראי על הנזילה שכן אחד או מבנה אחד שלם? בדיוק כאן חשוב להתקשר אל מאתר נזילות כדי שיגלה את אופי הבעיה ויפתור אותה כך שאף אחד מהצדדים לא יפגע.

איתור נזילה באמצעות מומחה בתחום – עד כמה זה חשוב?

כפי שהבנתם, עצם חדירת המים ממקור שאינו ידוע עלולה לסכן לא רק את המבנה אלא לגרום לכם להימצא בחוב אחד גדול של נזק גדול וירידת ערך! רוצים שזה לא יקרה לכן? לא מבינים למה הבריאות שלכם נפגעה? תתפלאו לדעת אבל הסיבה העיקרית זו הנזילה שמסתובבת בחופשיות ומעוללת נזקים בריאותיים, נפשיים ופיזיים למבנה בו אתם גרים!

בדיוק כאן שירות איתור נזילות נכנס לתמונה וממגר ריחות רעים, קיר שהתקלף, פאנל פגוע וכמובן חשבון מים לא ריאלי לשימוש שלכם.

איך מאתרים נזילה בזמן? מאתֳר נזילות

איתור נזילות באמצעות מאתר נזילות מקצועי יבוצע על ידי כמה וכמה אפשרויות הכוללות בתוכן מצלמה אינפרה אדומה ומזערית שתחדור למקום החשוד ותאתר את הבעיה. כמו כן, יש אפשרויות לאיתור גם על ידי סטטוסקופ (בדיוק כמו של הרופאים) בו בודקים את הבדלי הטמפרטורה בקירות והתוצאה? גילוי הנזילה במקום שבו הטמפרטורה נמוכה יותר.

צריכים איתור נזילות? הגיע הזמן לתת מענה ולפתור את הבעיה לפני שתגדל יותר.

Dalon25

Leave a Reply