שלא כמו אוכלוסייה צעירה, אוכלוסייה מבוגרת סובלת לרוב ממחלות הקשורות בחוזקת השרירים והעצם ומכאן שחשוב לתת לכך תשומת לב גדולה יותר.

אימוני כושר לאכלוסיה מבוגרת מושתתים על תנועתיות, גמישות ובו זמנית על חוזקת הקיים כך שיהיה אפשר למנוע תרחישים מסוכנים ולא נעימים כמו כאבים לרבות שברים.

האם אתם נמצאים בעשור השישי והשביעי לחייכם? בדיוק כאן כל מה שאתם צריכים זה אימון כושר למבוגרים על ידי מאמן כושר אישי בכיר עם התמחות ספציפית בתחום.

זקוקים לעזרה? לא יודעים איך להתחיל ומאיפה הכי כדאי לשמור על הבריאות והמראה גם בגיל השלישי? נתי קריאף, מאמן כושר מזה 12 שנים, מתחרה בפיתוח גוף מקצועי בעבר ובין לבין מציג בגאווה גדולה 4 השתתפויות במר ישראל.

אז אם אתם מחפשים בית לאימונים אישיים, ממוקדים ובעיקר כאלה שישנו את מצבכם האישי והבריאותי מהקצה אל הקצה, אולי כדאי לדבר על אימונים לאוכלוסייה המבוגרת.

כיצד מאמנים את הגוף בגיל השלישי?

כפי שהבנתם, עם הגיל הן העצמות והן השרירים עלולים לגלות חולשה וכאב ומכאן גם הצורך באימון ממוקד שיכול לשפר את איכות החיים שלכם מהקצה אל הקצה. מאמן הכושר נתי קריאף מאמן בכיר בתחום יאפשר לכם לשפר את התנועתיות ואת הגמישות והכול תוך כדי תשומת לב מלאה, התמדה והבנת הצרכים שלכם.

בניית תוכנית אימונים לגיל השלישי תאפשר לכם למצוא את המקום שלכם בשגרת החיים, לכוון לאזורים פגיעים יותר והכי חשוב לטפל בצורה הטובה והנכונה ביותר בנקודות החולשה בגופכם. באמצעות אימון כושר למבוגרים , תוכלו גם אתם לבטל את העייפות, לחדש את האנרגיה וכן לחזק את הגוף ולבטל את חולשת השרירים לאלתר.

הקשר בין אימון אישי לבין האטת תהליך ההזדקנות

תוכנית אימונים לגיל השלישי או תוכנית אימונים למבוגרים מושתת על הרצון להיטיב עם הגוף, לחדש אנרגיה ובסופו של דבר לנסות להאט את תהליך ההזדקנות עד כמה שניתן.

במסגרת אימונים של נתי קריאף, יתאפשר לכל מתאמן לעבוד על ההתחדשות של הגוף, השגת האנרגיה וחידושה ובו זמנית עבודה אירובית, קצב הלב, גמישות ומתיחות ברמה ובקצב האישי של כל מתאמן ומתאמן תחת הבנת הרגלי האכילה וסיוע באמצעות אנשי מקצוע מהתחום.

Natikrief

Leave a Reply